Ravnatelj

Antonio Picukarić
ravnatelj, viši stručni savjetnik, voditelj marketinga
antonio.picukaric@gkd.hr

Ured ravnatelja

Ana Fistanić
voditeljica Ureda ravnatelja
ana.fistanic@gkd.hr

Sanja Pušonjić
voditeljica općih poslova
sanja.pusonjic@gkd.hr

Sanja Šare
referent za javnu nabavu
sanja.sare@gkd.hr

Matija Kakša
recepcioner / informator
prodaja@gkd.hr

Stručna služba

Petra Vugrinec
voditeljica stručne službe, viša kustosica i voditeljica Zbirke Josipa Resteka
petra.vugrinec@gkd.hr

Koraljka Jurčec Kos
muzejska savjetnica i voditeljica Zbirke Josipa Crnoborija
koraljka.jurcec.kos@gkd.hr

Ana Medić
muzejska savjetnica i voditeljica Zbirke Vinka Perčića
ana.medic@gkd.hr

Jasmina Bavoljak
viša kustosica i voditeljica Zbirke Oskara Hermana 
jasmina.bavoljak@gkd.hr
jasmina@bavoljak.hr

Iva Sudec Andreis
kustosica i voditeljica Zbirke Slavka Kopača
iva.sudec@gkd.hr

Danijela Marković
kustosica i voditeljica Zbirke darovanih umjetnina
danijela.markovic@gkd.hr

Valentina Galović
kustosica – pripravnica
valentina.galovic@gkd.hr

Liljana Velkovski
kustosica, muzejska pedagoginja savjetnica, voditeljica Artionice
liljana.velkovski@gkd.hr
artionica@gkd.hr

Marija Kamber
muzejska pedagoginja – pripravnica
artionica@gkd.hr

Katarina Srdarev
dokumentaristica
katarina.srdarev@gkd.hr
info@gkd.hr
indok@gkd.hr

Dubravka Tomljanović
viša informatičarka
dubravka.tomljanovic@gkd.hr

 

Služba marketinga i odnosa s javnošću

Gordana Bralić
voditeljica poslova za odnose s javnošću
goga.bralic@gkd.hr

Dora Mlinek
stručna suradnica u marketingu
dora.mlinek@gkd.hr

Toni Bibić
viši stručni referent u marketingu, voditelj prodaje i skladišta
toni.bibic@gkd.hr

Predrag Milunović
ekonom – prodavač – informator, prodajni centar Galerija Klovićevi dvori
predrag.milunovic@gkd.hr

Štefica Novosel
Stručna referentica – prodavač-informator, prodajni centar Kula Lotrščak
stefica.novosel@gkd.hr

Davorka Petrović
ekonom – prodavač – informator, prodajni centar Kula Lotrščak
davorka.petrovic@gkd.hr

Žarko Šitum
ekonom – prodavač – informator, prodajni centar Galerija Klovićevi dvori

Računovodstvo

Jelida Picukarić
voditeljica računovodstva
jelida.picukaric@gkd.hr

Sanja Biloš
Viši stručni referent za računovodstvene poslove
sanja.bilos@gkd.hr

Tehnička služba i održavanje

Dragutin Matas
voditelj muzejske tehničke službe, zaštite i održavanja – viši muzejski tehničar, strojar, vozač
dragutin.matas@gkd.hr

Tomislav Antolić
muzejski tehničar

Damir Babić
viši muzejski tehničar, električar, povjerenik za gospodarenje energijom
damir.babic@gkd.hr

Davor Markotić
viši muzejski tehničar, strojar, vozač, voditelj poslova zaštite na radu i zaštite od požara
davor.markotic@gkd.hr

Tomo Šetek
viši muzejski tehničar, električar

Boris Krepelnik
muzejski tehničar, strojar

Ljiljana Đopar, spremačica
Angelina Petak, spremačica
Mira Šimić, spremačica

Dosadašnji ravnatelji

1980. – 1982. Predrag Šimić, dipl.ing.arh.
1982. – 1996. Ante Sorić, dipl.iur
1996. – 2004. Zvonko Festini, prof.
2004. – 2012. Vesna Kusin, prof.
2012. – 2015. Marina Viculin, dr. sc.