Ravnatelj

Antonio Picukarić
ravnatelj ustanove
antonio.picukaric@gkd.hr

Ured ravnatelja

Ana Fistanić
voditeljica ustrojstvene jedinice Ureda ravnatelja
ana.fistanic@gkd.hr

Tena Kopčalić
suradnik za opće poslove i javnu nabavu
tena.kopcalic@gkd.hr

Ivana Gospočić
referent-recepcioner
prodaja@gkd.hr

Stručna služba

dr. sc. Petra Vugrinec
muzejska savjetnica – voditeljica ustrojstvene jedinice Stručna služba i voditeljica Zbirke Restek
petra.vugrinec@gkd.hr

Koraljka Jurčec Kos
muzejska savjetnica i voditeljica Zbirke Crnobori
koraljka.jurcec.kos@gkd.hr

Ana Medić
muzejska savjetnica i voditeljica Zbirke Perčić
ana.medic@gkd.hr

Jasmina Bavoljak
muzejska savjetnica i voditeljica Zbirke Herman
jasmina.bavoljak@gkd.hr
jasmina@bavoljak.hr

Iva Sudec Andreis
viša kustosica i voditeljica Zbirke Kopač
iva.sudec@gkd.hr

Danijela Markotić
viša kustosica i voditeljica Zbirke darovanih umjetnina
danijela.markovic@gkd.hr

Valentina Bach
kustosica
valentina.bach@gkd.hr

Anamarija Komesarović
kustosica
anamarija.komesarovic@gkd.hr

Liljana Velkovski
muzejska savjetnica i voditeljica Male likovne radionice
liljana.velkovski@gkd.hr
artionica@gkd.hr

Katarina Srdarev Škorić
viša kustosica
katarina.srdarev@gkd.hr
info@gkd.hr
indok@gkd.hr

Dubravka Tomljanović
informatičarka specijalistica
dubravka.tomljanovic@gkd.hr

Služba marketinga i odnosa s javnošću

Dora Mlinek
voditeljica marketinga i odnosa s javnošću
dora.mlinek@gkd.hr
najam@gkd.hr

Toni Bibić
viši referent – skladištar prodajne robe, tehničkog i potrošnog materijala
toni.bibic@gkd.hr

Prodajni centar Galerija Klovićevi dvori
artshop@gkd.hr

Predrag Milunović
viši referent za poslove ekonoma – prodavača 

Anamarija Alfirev
referent – prodavač

Kula Lotrščak
kula@gkd.hr

Davorka Petrović
referent – prodavač

Sanja Šare
referent – prodavač

Računovodstvo

Lidija Leko
voditeljica ustrojstvene jedinice računovodstva
lidija.leko@gkd.hr

Sanja Biloš
viši referent za računovodstvene poslove
sanja.bilos@gkd.hr

Tehnička služba i održavanje

Dragutin Matas
specijalist određene struke – muzejski tehničar i voditelj muzejske tehničke službe i održavanja
dragutin.matas@gkd.hr

Tomislav Antolić
muzejski tehničar

Davor Markotić
muzejski tehničar
davor.markotic@gkd.hr

Boris Krepelnik
muzejski tehničar

Nino Bellen
muzejski tehničar

Josip Butorac
muzejski tehničar

Ljiljana Đopar, spremačica
Mira Šimić, spremačica
Irena Pavlović, spremačica

Dosadašnji ravnatelji

1980. – 1982. Predrag Šimić, dipl.ing.arh.
1982. – 1996. Ante Sorić, dipl.iur
1996. – 2004. Zvonko Festini, prof.
2004. – 2012. Vesna Kusin, prof.
2012. – 2015. Marina Viculin, dr. sc.